Zaufali nam:
Valeant
Siemens
Schindler
Unipharm
sephora
saga
Reckitt Benckiser
Polsat Media
Profarm
polpharma
pko
pge
pepsi
nokia
mattel
mars
knauf
jysk
Indesit
Hasbro
Gilette
Getin Bank
GE oil&gas
FM Logistic
Epcos
Egmont
Edelmann group
Doyna
Daymon
Danone
Cyfrowy polsat plus
Coca cola
boehringer
BCG
Tobacco
Astra Zeneca
PZU
Assa abloy
Angelini
Okim
Nikon

Quady i samochody terenowe

Szukasz odpowiedniej dla swoich znajomych i siebie rozrywki? Chcesz, aby było to zarazem coś szalonego i bezpiecznego? W takim razie świetnie trafiłeś! Prezentujemy ofertę na ekstremalne przejażdżki wspaniałymi pojazdami! Zapraszamy do bliższego zapoznania się ze szczegółami tej wyjątkowej propozycji.

 

QUADY

 

Fanów ATV zapraszamy na wypróbowanie w terenie naszych pojazdów:

  • Polaris 800 i 450,
  • Kawasaki 350,
  • Yamaha 350,
  • Honda TRX 420.

Proponujemy szkolenia w małych grupach, jazdy indywidualne oraz jazdy ekstremalne po trasach zawodowych. W grupach na jednego instruktora przypada do 5 pojazdów. Jeśli wyprawy mają być całodzienne, możemy również zaproponować dodatkowy tor, położony w pobliżu, na powierzchni 20 ha.

Nasze quady to świetne rozwiązanie dla każdej osoby, która nie boi się nowych wyzwań oraz chce przeżyć coś naprawdę wspaniałego i pełnego wrażeń. Każdy, kto przynajmniej raz skorzystał z naszej oferty przejażdżek wie, że to zarówno świetna przygoda, jak i niezapomniane wspomnienia na całe życie. Nasza propozycja cieszy się w Warszawie (i nie tylko!) już ogromnym zainteresowaniem – nawet wśród wymagających Klientów. Jesteśmy pewni, że ta oferta będzie również idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

SAMOCHODY TERENOWE

Jeśli wolisz jazdę samochodami terenowymi, to dysponujemy specjalnie przystosowanymi do jazdy ekstremalnej autami Jeep Grand Cherokee, Jeep Wrangler oraz Nissan Patrol.

Dla początkujących oferujemy szkolenie teoretyczne, rekreacyjną jazdę po terenach leśnych, wzniesieniach i nieco bardziej mokrych terenach..

Dla zaawansowanych, dopasowane do możliwości, profesjonalne tereny off-roadowe: bagna, torfy, przeprawy przez wodę i większe górki.

Jazdy zawsze są indywidualne. W każdym samochodzie jest instruktor.

Szkolenia off-road jest również idealnym prezentem z okazji urodzin, Gwiazdki albo Walentynek -szczegóły http://www.ekstremalne4x4.pl/prezent,237.html

SPRAWDŹ NASZE CENY W CENNIKU! - szczegóły http://www.ekstremalne4x4.pl/cennik,238.html

 

Organizujemy także wieczory kawalerskie.

 

WIECEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII:

Galeria 1
Galeria 2
Galeria 3
Galeria 4
Galeria 5

 

Ekstremalne 4x4
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: marzena@ekstremalne4x4.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone ©2019 extremalne4x4.pl