Zaufali nam:
Valeant
Siemens
Schindler
Unipharm
sephora
saga
Reckitt Benckiser
Polsat Media
Profarm
polpharma
pko
pge
pepsi
nokia
mattel
mars
knauf
jysk
Indesit
Hasbro
Gilette
Getin Bank
GE oil&gas
FM Logistic
Epcos
Egmont
Edelmann group
Doyna
Daymon
Danone
Cyfrowy polsat plus
Coca cola
boehringer
BCG
Tobacco
Astra Zeneca
PZU
Assa abloy
Angelini
Okim
Nikon

Regulamin

Przed wynajęciem pojazdu każdy klient zobowiązany jest do podpisania oświadczenia, którego treść załączamy poniżej, w którym potwierdza wynajęcie pojazdu na własną odpowiedzialność i ryzyko i w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu nie będzie domagał się odszkodowania oraz ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenia pojazdu lub jego kradzież.

W tym celu Klient musi posiadać dowód osobisty, jako dokument na potwierdzenie tożsamości, lub inny dokument, który zostawia podczas wypożyczenia Quada.

Klient powinien być pełnoletni oraz powinien posiadać prawo jazdy do prowadzenia samochodu (Kat. B lub B1).

Pasażer, jeśli jest niepełnoletni, porusza się pojazdem tylko na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych i po podpisaniu przez nich stosownego oświadczenia.

Klient jest zobowiązany do absolutnego powstrzymania się od spożywania alkoholu lub innych środków odurzających przed lub w czasie jazdy pojazdem, oświadcza również, że jest trzeźwy.

Za bezpieczeństwo i ewentualne uszkodzenia (wypadek, kolizja, zatopienie, zalanie) pełną odpowiedzialność ponosi kierowca (Klient).

Jednym pojazdem mogą jechać maksymalnie dwie osoby-po wcześniejszym uzgodnieniu.

Informujemy o konieczności punktualnego przybycia na miejsce zbiorki-grupa wyrusza w teren i nie ma możliwości rozpoczęcia jazdy później. W przypadku zakupu kuponów lub wcześniejszej rezerwacji taka jazda uważana jest za odbyta i pełnopłatną. Opłata nie jest zwrotna.

Uczestnicy ubezpieczają się na własną rękę.

Organizator ma prawo odwołać i przenieść terminy realizacji szkoleń z powodów technicznych (złe warunki atmosferyczne, przerwy techniczne spowodowane konserwacją i naprawą samochodów i quadów)

Każda osoba korzystająca z naszej oferty jednocześnie oświadcza, że zapoznała się z niniejszym regulaminem i stosownymi oświadczeniami i je akceptuje w pełni.

Sugerujemy zabranie ubrania na przebranie

Kaski ochronne zapewnia organizator.

Każdy najemca przechodzi krótkie przeszkolenie w obsłudze i poruszaniu się pojazdem.

Pliki do pobrania:

Ekstremalne 4x4
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: marzena@ekstremalne4x4.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone ©2019 extremalne4x4.pl