Zaufali nam:
Valeant
Siemens
Schindler
Unipharm
sephora
saga
Reckitt Benckiser
Polsat Media
Profarm
polpharma
pko
pge
pepsi
nokia
mattel
mars
knauf
jysk
Indesit
Hasbro
Gilette
Getin Bank
GE oil&gas
FM Logistic
Epcos
Egmont
Edelmann group
Doyna
Daymon
Danone
Cyfrowy polsat plus
Coca cola
boehringer
BCG
Tobacco
Astra Zeneca
PZU
Assa abloy
Angelini
Okim
Nikon

Wypożyczalnia quadów

Rozrywka na szeroką skalę!

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić ofertę naszej wypożyczalni quadów oraz samochodów terenowych. Klientom indywidualnym proponujemy pojazdy do jazdy terenowej. Jako wypożyczalnia quadów, dla firm w ofercie mamy również amfibie, pojazdy wojskowe, pojazdy side-by-side, skutery śnieżne oraz maluchy, wykorzystywane do rajdów WRC. Zajmujemy się wynajmem quadów i samochodów terenowych, ale możemy również zaoferować naszym Klientom tor do jazdy off-road, położony w Radziejowicach (40 km od Warszawy i 100 km autostradą od Łodzi) - 50 km naturalnego terenu, a od września 2014 zapraszamy dodatkowo na specjalnie przygotowany tor szkoleniowy. Gwarantujemy, że ta propozycja spełni najśmielsze oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Przez cały czas poszerzamy swoją ofertę. Stawiamy przede wszystkim na najwyższy poziom pozytywnych wrażeń i atrakcyjne warunki współpracy. Usługi naszej wypożyczalni zdobyły ogromną popularność na rynku. Czas, abyś Ty również skorzystał z naszych usług!

Wypożyczanie pojazdów na imprezę

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem pojazdów na imprezę, organizowaną w wybranym miejscu w Polsce, możemy umożliwić Ci wynajem quadów i innych pojazdów terenowych, wraz z transportem. Zapraszamy do telefonicznego bądź e-mailowego kontaktu w celu uzgodnienia wszystkich szczegółów.

Wynajem toru

Jeśli posiadasz własne pojazdy albo inne urządzenia i interesuje Cię jedynie znalezienie dogodnego terenu, to w zależności od dostępności danej powierzchni, uzgadniamy zakres miejsca, które będzie przygotowane do jazdy.

Dodatkowo, oferujemy atrakcyjne promocje. Przy imprezach organizowanych przez nas- wybrany teren jest w cenie!

Oprócz tego, zachęcamy do wynajęcia pojazdu i sprezentowania niesamowitych wrażeń bliskiej osobie. Tego rodzaju niespodzianka z pewnością na długo pozostanie w pamięci obdarowanego.

Cennik wynajmu

Regulamin wypożyczalni

Nasze quady i samochody terenowe

Więcej pojazdów

 

Ekstremalne 4x4
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: marzena@ekstremalne4x4.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone ©2019 extremalne4x4.pl