Wyprawy off-road 4×4

Organizujemy wyprawy off-road dla grup i  wypożyczamy pojazdy na imprezy w całej Polsce. Gwarantowana przygoda na 4 kółkach w pojazdach terenowych, jakimi nie jeździ się na co dzień. Nie musisz jechać na drugi koniec świata po zastrzyk adrenaliny wywołany ekstremalną jazdą 4×4!

Oferta 4×4 dla firm

Dzięki doświadczeniu w organizacji imprez integracyjnych, wiedzy oraz bazie własnych maszyn, organizujemy integracje w terenie dla firm. Wiemy jak przygotować wyjazd budujący więzi i zaangażowanie w zespole. Nasze wyjazdy budują pozytywne relacje w zespołach oraz z kontrahentami, których można zaprosić na wyjazd. Nasza pasja wspiera pozytywne relacje i wyniki finansowe firm, które zaufały nam w organizacji wypraw terenowych.

Gdzie organizujemy wyprawy off-road

Poznaj 9 miejsc, które rekomendujemy na najlepsze wyprawy offroadowe w kraju:

  • Radziejowice-Kuklówka (40 km od Warszawy, 100 km od Łodzi) – przy organizacji imprezy udostępniamy teren za darmo
  • Zalew Zegrzyński
  • Zalew Sulejowski, Spała
  • Okolice Leszna
  • Bałtów
  • Mazury – okolice Ostródy, Giżycka, Butryn
  • Kazimierz Dolny- okolice
  • Krynica Górska
  • Bieszczady

POLECANE MIEJSCA W CAŁEJ POLSCE:

Tor off-roadWojewództwoOpis terenu
Radziejowicie/Kuklówkamazowieckie50 ha naturalnego toru o zróżnicowanym poziomie trudności (piaski, pagórki, woda, torfy); możliwe jest wykorzystanie dodatkowego toru 20ha położonego obok
Jura Krakowsko-Częstochowskamałopolskie34 ha, gdzie wśród 20 ha lasów znajduje się nieczynna kopalnia piasku z 20 metrowymi wzniesieniami i uskokami
Mazury (okolice Giżycka, Ostróda lub okolice Butryn)warmińsko-mazurskiezróżnicowane naturalne tereny off-roadowe
Zalew Zegrzyński (okolice)mazowieckieumocnienia będące pozostałością po fortyfikacjach z XIX i XXw. Piasek, pagórki, jeden wał
Kazimierz Dolnylubelskiezróżnicowane naturalne tereny off-roadowe
okolice Leszna wielkopolskieteren do uzgodnienia, tory naturalne

Ile trwa wyprawa 4×4?

Zależnie od scenariusza jaki wybierzemy, wyprawa może trwać cały dzień lub nawet kilka dni.

Skontaktuj się z nami żeby poznać możliwe scenariusze i miejsca, w których wstępnie zaplanujemy dla Ciebie wyprawę – bez zobowiązania!

Dla kogo są wyprawy 4×4

Największą grupą wśród uczestników są mieszkańcy miast. Głównie oni wyrywając się z miejskiej dżungli, odrywając się od biurowych wyzwań i gonitwy za celami, pożądają przygody. Wykresy, prezentacje, sale konferencyjne… wszystko to zamienić na namacalne doświadczenie u podstaw naszej egzystencji – eksplorowanie terenu i naszych możliwości, możliwość ubrudzenia się czymś innym niż kawa! Wjechanie na szczyt przeszkody, pokonanie terenu. Późniejsze omawianie wyzwań przy ognisku. Endorfiny gwarantowane!

Płeć piękna – kobiety, panie. Jeśli zastanawiacie się przy organizacji czy dla tej części zespołu jest to odpowiedni wyjazd, to tak! Panie uwielbiają jazdę samochodem tak samo jak mężczyźni, a nie rzadko są w tym lepsze. Niektóre panie podchodzą z początku z rezerwą do jazdy 4×4, ale kiedy już zaczną na wyprawie, nie chcą kończyć!

Każdy kto szuka wyzwania w terenie, nowości lub jest pasjonatem jazdy 4×4. Tak na prawdę na wyprawy off-roadowe przyjeżdżają do nas ludzie z różnych miejsc,  z różnym stopniem umiejętności. Na każdego czeka odpowiednio ukształtowany teren do terenowej zabawy, adrenalina i współpraca w grupie.

Amator czy profesjonalista – organizujemy rajdy dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Zacznij z nami przygodę lub poznaj nowe tereny i przeszkody!

Zorganizuj wyprawę off-road żeby zintegrować grupę pracowników lub znajomych!

extremalne

Kontakt

Budy Michałowskie 72,
96-316 Międzyborów

Marzena - imprezy zorganizowane
+48 695 351 513
marzena@imprezy-integracyjne-ambiente.pl

Tomek - zapisy indywidualne
+48 506 905 890
tomek@imprezy-integracyjne-ambiente.pl

Wykonanie WebSystems, ©   2019 Extremalne4x4.pl
All Rights Reserved